TP-LINK Modul SFP WDM Bi-Directional, LC, TX:1550nm/RX:1310nm, single-mode, 10 Km

-13%
TP-LINK Modul SFP WDM Bi-Directional, LC, TX:1550nm/RX:1310nm, single-mode, 10 Km
Recomandarea noastra:
Pret:
112.99 - 180.25 Lei
  
Popularitate: Destul de popular
Vrei sa vezi evolutia pretului direct pe pagina magazinului?
Disponibil si pentru Instaleaza extensia pentru Google chrome Instaleaza extensia pentru Opera Instaleaza extensia pentru Firefox
Magazin Pret Recomandare Stoc
www.evomag.ro 112,99 Lei Cumpara In stoc
www.badabum.ro 129,01 Lei Cumpara In stoc
www.cel.ro 140,00 Lei Mai asteapta La comanda
www.domo.ro 141,00 Lei Mai asteapta Nu avem informatii
www.vexio.ro 143,99 Lei Nu cumpara inca In stoc
www.itgalaxy.ro 147,99 Lei Nu cumpara inca Indisponibil
www.emag.ro 149,57 Lei Nu cumpara inca La comanda
www.a2t.ro 149,99 Lei Nu cumpara inca In stoc
www.pcgarage.ro 156,92 Lei Nu cumpara inca La comanda
mediatec.ro 161,26 Lei Nu cumpara inca In stoc
oaierless.ro 180,25 Lei Nu cumpara inca In stoc

Evolutia pretului pentru acest produs

Descriere
TP-Link, Modul Mini-GBIC SFP to 1000BaseBX-U, Bi-Di, WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm, 10km, Single Mode, LC
Brand
Tp-Link
Tip Conexiune
Wired