Nightingales on Call (Nightingales)

Nightingales on Call (Nightingales)
Recomandarea noastra:
Pret:
37.99 - 48.56 Lei
  
Popularitate: Nu foarte popular
Vrei sa vezi evolutia pretului direct pe pagina magazinului?
Disponibil si pentru Instaleaza extensia pentru Google chrome Instaleaza extensia pentru Opera Instaleaza extensia pentru Firefox
Magazin Pret Recomandare Stoc
www.elefant.ro 37,99 Lei Cumpara In stoc
www.okian.ro 38,99 Lei Mai asteapta La comanda
www.libris.ro 44,53 Lei Nu cumpara inca Indisponibil
www.books-express.ro 48,56 Lei Nu cumpara inca In stoc

Evolutia pretului pentru acest produs

Descriere
From the author of The Nightingale Girls, The Nightingale Sisters and The Nightingale Nurses - perfect for fans of Call the Midwife 1937 sees new challenges for the trainee nurses. Dora and her old enemy Lucy are paired up on the children's ward for the final three months of their training. The...