Modul MiniGBIC TP-LINK TL-SM311LS, Single-mode, LC, 10km

-4%
Modul MiniGBIC TP-LINK TL-SM311LS, Single-mode, LC, 10km
Recomandarea noastra:
Pret:
73.99 - 143.69 Lei
  
Popularitate: Nu foarte popular
Vrei sa vezi evolutia pretului direct pe pagina magazinului?
Disponibil si pentru Instaleaza extensia pentru Google chrome Instaleaza extensia pentru Opera Instaleaza extensia pentru Firefox
Magazin Pret Recomandare Stoc
www.evomag.ro 73,99 Lei Cumpara In stoc
www.vexio.ro 76,99 Lei Cumpara In stoc
www.cel.ro 80,00 Lei Mai asteapta La comanda
www.domo.ro 80,00 Lei Mai asteapta Nu avem informatii
www.itgalaxy.ro 83,99 Lei Mai asteapta In stoc
mediatec.ro 86,63 Lei Nu cumpara inca In stoc
www.emag.ro 94,29 Lei Nu cumpara inca La comanda
www.pcgarage.ro 94,30 Lei Nu cumpara inca La comanda
oaierless.ro 143,69 Lei Nu cumpara inca In stoc

Evolutia pretului pentru acest produs

Descriere
Tip Conexiune - Wired
Tip Dispozitiv - Accesorii
Rata de Transfer - 1.25Gbps
Standarde - IEEE 802.3z CSMA/CD TCP/IP
Alimentare - 3.3V
Acoperire - 10 Km
Aplicatie - Interior/Exterior
Frecventa - 1310nm
Conector - LC
Altele - tip fibra optica: 9/125 um Single-mode
Brand
Tp-Link
Tip Conexiune
Wired