Knights of the Hawk (The Conquest)

Knights of the Hawk (The Conquest)
Recomandarea noastra:
Pret:
53.34 - 54.99 Lei
  
Popularitate: Nu foarte popular
Vrei sa vezi evolutia pretului direct pe pagina magazinului?
Disponibil si pentru Instaleaza extensia pentru Google chrome Instaleaza extensia pentru Opera Instaleaza extensia pentru Firefox
Magazin Pret Recomandare Stoc
www.books-express.ro 53,34 Lei Mai asteapta In stoc
www.elefant.ro 54,99 Lei Mai asteapta In stoc

Evolutia pretului pentru acest produs

Descriere
The third novel in the compelling Conquest series (1066: The Bloody Aftermath) from the author of Sworn Sword. It is perfect for fans of Bernard Cornwall, Simon Scarrow and Ben Kane. Autumn, 1071. The struggle for England has been long and brutal. Five years after the fateful Battle of Hastings,...