At the Break of Day

-19%
At the Break of Day
Recomandarea noastra:
Pret:
28.99 - 37.14 Lei
  
Popularitate: Nu foarte popular
Vrei sa vezi evolutia pretului direct pe pagina magazinului?
Disponibil si pentru Instaleaza extensia pentru Google chrome Instaleaza extensia pentru Opera Instaleaza extensia pentru Firefox
Magazin Pret Recomandare Stoc
www.okian.ro 28,99 Lei Cumpara La comanda
www.elefant.ro 37,00 Lei Mai asteapta In stoc
www.books-express.ro 37,14 Lei Mai asteapta In stoc

Evolutia pretului pentru acest produs

Descriere
This is a compelling novel about a young woman's determination to make something of herself in a post-Second World War world full of struggle and austerity. It is previously published as The Future is Ours. It is perfect for fans of Katie Flynn and Ellie Dean. It is 1946, and as Europe slowly...